Obrazy, Grafika : grafika

Kategorie

akvarel
grafika
tisk
olej
kresba
ostatní

Stáří

od  do 

Cena:

od  do 

Vlastnosti:

originál
reprodukce
neurčeno

Lokalita:

Grafika s cirkusovým motivem, bez signatury, za sklem, rozměry s rámečkem cca 43,5 na 38 cm.
Vloženo: před 1756 dny             Lokalita: Praha
Cena Kup teď: 4 500
Erhard Theodor Astler (1914-1998), významný německý malíř narozený v Čechách, oceněný mnoha cenami a mezinárodními uznáními ; Snová Praha, barevný dřevořez cca 48,5 x 61 cm, rám cca 83 x 70 cm, z roku 1983, signováno vpravo dole.
Vloženo: před 1841 dny             Lokalita: Praha
Cena Kup teď: 20 000
Erhard Theodor Astler (1914-1998), významný německý malíř, narozený v Čechách, oceněný mnoha cenami a mezinárodními uznáními; Adenauer, dřevořez rozměry cca 35,5 x 28 cm, rám cca 53 x 43 cm, signováno.
Vloženo: před 1841 dny             Lokalita: Praha
Cena Kup teď: 15 000
Heliogravura Gustava Klimta:"Bildnis Frau Serena Lederer", obraz paní Sereny Lederer, limitovaná série XII/XXX, 1931, potvrzení z galerie Mesing na zadní straně, 31,5 x 14 cm bez rámu (47,5 x 65 cm s rámem).
Vloženo: před 1846 dny             Lokalita: Praha
Cena Kup teď: 50 000
Stránka | 1 | 

Obrazy, grafika - starožitnosti

Výtvarné umění je staré jako lidstvo samo. Nejstarší rytiny vytvářeli již zástupci druhu Homo erectus a neandrtálci. Zachycování vnější skutečnosti i vnitřních emočních pochodů prostřednictvím obrazů je populární i dnes, v době moderních technologií. Proto sběratelé s oblibou investují do výtvarných děl, která nepředstavují jen krásný interiérový prvek, ale starožitnosti s rostoucí hodnotou. Ať už se rozhodnete pro abstraktní nebo figurativní umění, jde v obou případech o dobře uložené peníze. U nás najdete širokou škálu výtvarných technik - akvarel, grafiku, tisky i kresbu. Samozřejmě nemůže chybět tolik oblíbená olejomalba. Pokud nesháníte v kategorii výtvarného umění přímo starožitnosti, nabízíme i moderní výtvarná díla – vždy se však jedná o originály.

Originální starožitné grafiky na zeď vašeho interiéru. Výběr z mnoha motivů, díla významných malířů i neznámých umělců minulých staletí.
Potřebujete poradit?

- Nápověda
- Články
- Archiv

Kontaky a informace

- kontatky
- obchodni podminky
- o společnosti

Facebook Antikcas.cz Instagram Twitter (C) 2022 antikcas.cz - antikcas.cz všechna prava vyhrazena | webdesign ABweb.cz
starožitnosti ,sběratelske ,či umělecke předměty online