Potřebujete poradit?

Jak nakupovat?
Pokud chcete pouze nakupovat, stačí si vytvořit účet na portálu antikcas.cz, který nemusí být ověřený a můžete ihned začít nakupovat.

Jak prodávat?
V případě, že chcete prodávat na portálu antikcas.cz, musíte při registraci zvolit účet "obchodník" a nechat si účet ověřit.

Možnosti ověření účetu: 
On-line platbou: (z Vašeho bankovního účtu odešlete 1Kč na náš účet. Pozor! Jméno majitele účtu se musí schodovat se jménem registrovaného uživatele, jinak registrace neproběhne).

Doporučeným dopisem: (na Vámi uvedenou adresu Vám bude zaslán dopis do vlastních rukou s poplatkem 60Kč, který se uhradí zaměstnanci České pošty. V tomto dopise bude Váš aktivační PIN kód, který zadáte do formuláře z odkazu z registračního emailu)

Osobně na adrese: Vinohradská 100, Praha 3, 130 00 v prostorách antikcas.cz. Po Vašem ověření (předložením OP), budete ihned registrováni.

Problém s registrací?
V případě, pokud máte problém s registrací, neváhejte nás kontaktovat: info@antikcas.cz

Co můžu prodávat?
Můžete prodávat starožitné, sběratelské a úmělecké předměty, tedy také nové sochy i obrazy, pokud se jedná o originál.

Co nemůžu prodávat?
Věci, které nemají žádné znaky úměleckého, sběratelského charakteru (např: elektronika, nové oblečení, nové hračky, pneumatiky a pod.)

 


 

Zákaznický účet:

Po registraci je Vám vytvořen zákaznický účet. Do správy a jeho nastavení se dostanete kliknutím na emailovou adresu, která je vidět v pravém horním rohu.

Po vstupu do zákaznického účtu jsou zde tyto hlavní sekce

nákupy

Zde můžete sledovat Vaše případné příhozy do aukcí, nebo Vámi zakoupené předměty

prodeje

vystavit předmět – pokud máte typ účtu "obchodník" a vámi vyplněné údaje byly ověřeny, můžete po vyplnění příslušného formuláře nabídnou předmět k prodeji

prodáno – zde vidíte prodané položky

viditelné – v této sekci jsou předměty které nabízíte k prodeji přes Antikcas.cz. Zde také můžete nabízené předmět editovat.

ukončené – zde jsou předměty které jste zadali do systému, ale v tento okamžik nejsou nabízeny k prodeji. Zde můžete předmět opět začít nabízet do prodeje nebo trvale smazat ze systému.

diskuze k prodeji - v případě že někdo položí dotaz k Vámi nabízenému předmětu jste o tomto informováni e-mailem. V této sekci můžete na dotaz reagovat, případně dotaz skrýt.

můj účet

moje údaje – zde můžete spravovat Vaše osobní údaje

o nás – tento text bude zobrazen veřejnosti u Vámi nabízených předmětů

faktury – zde můžete sledovat faktury které Vám vystavil Antikcas.cz za poskytnuté služby. Faktury jsou ve formátu PDF.

Řešení stížností

stížnosti – v případě dotazu nebo stížnosti nás můžete kontaktovat tímto formulářem

Hodnocení

udělit – zde můžete udělit hodnoceni po realizování nákupu/prodeje a to formou pozitivní, negativní, neutrální a dále můžete přípojit krátkýkomentář.Váše hodnoceni bude zveřejněno.

udělené - zde můžete sledovat Vámi udělené hodnocení a případné odpovědi protistrany

obdržené – zde vidíte hodnocení které Vám udělili ostatní uživatelé a máte možnost na jejich komentář reagovat. 

Možnost nabídnout vlastní cenu

pokud je předmět prodáván formou " kup teď" můžete prodávajícímu nabídnou vlastní cenu. Tato možnost je dostupná v detailu předmětu pod tlačítkem " Nabídnout cenu ". Po vyplnění formuláře je prodávajícímu zaslána závazná nabídka s Vaší cenou. Prodávající má 48 hodin, aby reagoval na Vaši nabídku. V případě, že s cenou souhlasí je systémem automaticky vygenerována objednávka. Pokud se prodávající do 48 hodin nevyjádří je nabídka zrušena.
Potřebujete poradit?

- Nápověda
- Články
- Archiv

Kontaky a informace

- kontatky
- obchodni podminky
- o společnosti

Facebook Antikcas.cz Instagram Twitter (C) 2021 antikcas.cz - antikcas.cz všechna prava vyhrazena | webdesign ABweb.cz
starožitnosti ,sběratelske ,či umělecke předměty online