Vychutnejte si umění všude kolem vás

Patříte mezi nadšené obdivovatele krásných uměleckých předmětů, které kromě rukodělné hodnoty představují také kus historie? Podívejte se, kde se můžete setkat s jedinečnými skvosty.

Z pohodlí domova

Pokud patříte mezi obdivovatele nádherných předmětů, které se nikdy neokoukají, projděte si například stránky antikcas.cz - prvního webového portálu v České republice, který se věnuje starožitnostem a sběratelským předmětům. Tato rozmanitá podívaná ve vás vzbudí dobrou náladu a zahřeje vás na duši. Starožitnosti, které jsou přehledně rozděleny do jednotlivých kategorií, jsou vždy opatřeny fotografií a detailním popisem. Udělejte si příjemnou chvilku a potěšte se pohledem na půvabné předměty s historickým významem.

Vydejte se za krásou

Víte o tom, že se v samém srdci Prahy koná dvakrát ročně pod záštitou Asociace starožitníků veletrh starožitností Antique? Do reprezentativních prostor Novoměstské radnice, kde potkáte až šedesát vystavovatelů z celé České republiky, se můžete vydat i vy. Dopřejte si čas pro sebe a navštivte veletrh starožitností, který je doslova pastvou pro umělecky založené oči. Vidět můžete například starožitné šperky, nábytek, keramiku i hodiny.

Umělecké galerie

Milovníci výtvarného umění se mohou vydat do jedné z mnoha galerií v naší zemi. Patříte mezi příznivce antického umění, renesance, sbírek z 20. století nebo dáváte přednost současné tvorbě? Najděte si své oblíbené místo, kde se budete s chutí vracet. V mezičase se můžete pokochat olejomalbami, akvarely, tisky, kresbami či grafikami na internetovém portále antikcas.cz. Starožitné obrazy i moderní výtvarná díla vám zlepší náladu a dodají inspiraci k dalšímu objevování krásy kolem nás.

Věnujte se tomu, co vám přináší radost!


zpět na články


Potřebujete poradit?

- Nápověda
- Články
- Archiv

Kontaky a informace

- kontatky
- obchodni podminky
- o společnosti

Facebook Antikcas.cz Instagram Twitter (C) 2021 antikcas.cz - antikcas.cz všechna prava vyhrazena | webdesign ABweb.cz
starožitnosti ,sběratelske ,či umělecke předměty online