Podívejte se na 3 základní tipy pro správný prodej starožitností

Chystáte se prodat starožitnost? Podívejte se na 3 základní tipy na co se zaměřit při prodeji přes portál se starožitnostmi.

1. Správný popis

Máte v plánu prodat starožitnosti pomocí specializovaného portálu? V tom případě se ze všeho nejvíce zaměřte na vyčerpávající popis vašeho předmětu. Starožitnosti opatřete vystihujícím názvem, který použijete v nadpisu – měl by být stručný a výstižný, například „Náhrdelník, český granát, 19. století“. V detailu popisu pak zmiňte veškeré informace, které víte. Použitý materiál, stav, rozměry, veškeré detaily. Představte si sebe v roli zájemce a uveďte všechny informace, které byste sami ocenili.

2. Dokonalá fotografie

Až 90 % zájemců o nákup zboží na internetu se rozhoduje na základě vámi vložené fotografie. Odpovídá nejen o stavu dané věci, ale také o úsilí a péči, které prodeji věnujete. Není divu, že i hodnotnou věc, která je opatřena zcela nevyhovující fotografií, se nedaří prodat. Fotografie je jediná relevantní informace, kterou budoucí zákazník jasně vidí. Prodáváte starožitné šperky? Oslovte fotografa zabývajícího se produktovými fotografiemi, nebo alespoň někoho, kdo vám zaručí kvalitní fotografii předmětu s vysokým rozlišením, vyfocenou za denního světla a na bílém pozadí.

3. Stanovená cena

Pokud jste začátečníky mezi prodejci starožitností, zřejmě budete mít problémy s tvorbou správných cen za vámi nabízené předměty. Například v pozůstalosti objevené starožitné obrazy v mnoha případech sice působí velmi hodnotně, ve skutečnosti se však může jednat o dílo nevalné kvality. Pokud si nejste jisti, obraťte se na majitele portálů se starožitnostmi, kteří vám ochotně doporučí odborníka pro sestavení správné ceny.

Přejeme vám úspěšný prodej, například na prvním portálu v České republice, který se specializuje na prodej a nákup starožitných a sběratelských předmětů, antikcas.cz.


zpět na články


Potřebujete poradit?

- Nápověda
- Články
- Archiv

Kontaky a informace

- kontatky
- obchodni podminky
- o společnosti

Facebook Antikcas.cz Instagram Twitter (C) 2022 antikcas.cz - antikcas.cz všechna prava vyhrazena | webdesign ABweb.cz
starožitnosti ,sběratelske ,či umělecke předměty online