Články

00.00.0000

Jak nachystat starožitnosti k přepravě poštou?

  Přinášíme pár cenných rad jak vaše starožitnosti správně zabalit, aby při přepravě pomocí poštovních společností nedošlo k poškození vašich cenností.
celý článek


00.00.0000

Vychutnejte si umění všude kolem vás

Patříte mezi nadšené obdivovatele krásných uměleckých předmětů, které kromě rukodělné hodnoty představují také kus historie? Podívejte se, kde se můžete setkat s jedinečnými skvosty.
celý článek


00.00.0000

Jak správně nafotit starožitnosti?

Víte o tom, že 90 % zákazníků se rozhoduje podle fotografie? Dejte si záležet! Chystáte se prodávat cennou starožitnost, ale k prodeji jste ji opatřili zcela nevyhovující fotografií? Zadržte! Snížíte tak cenu produktu a budete působit nevěrohodně. Foťte cenný předmět tak, jak si zaslouží. Jak na to?
celý článek


00.00.0000

Starožitnosti vás pohltí svou minulostí

Starožitnosti jsou pojmem, který se v současné době zabydluje stále častěji. A to nejenom na zámcích, hradech a v historických objektech. Ale také v tradičních a moderních domácnostech. Je to u majitelů nemovitostí, jež propadli kouzlu těchto překrásných skvostů a vedle kusu nábytku chtějí vlastnit i něco cenného a hodnotného.
celý článek


00.00.0000

Starožitné obrazy představují lákavou investici

  Lidé se v dnešní době rozmýšlí více než kdy předtím, do jakého segmentu investovat, aby z dlouhodobého hlediska přinášel odpovídající zhodnocení. Možností je samozřejmě přehršel. My se v tomto článku však zaměříme na jednu, jež získává na stále rostoucí popularitě.
celý článek


00.00.0000

Starožitnosti patří do moderního interiéru

  Starožitnosti lze v současné době považovat za jistou formu umění. Dokazují to starožitné šperky, obrazy, porcelánové dekorace a mnohé další produkty, jež provází především dlouhá a rozsáhlá historie. Zároveň jde o výhodnou investici, protože cena takových exponátů neustále vzrůstá a vy za několik let patřičně rozmnožíte uložené peníze.  
celý článek


00.00.0000

Starožitné šperky jako originální dárek a výhodná investice

Šperky patří odpradávna k nedílným součástem lidstva. Především ženy se jimi zdobí dnes a denně aby co možná nejvíce vypíchly svoji krásu a byly půvabné.
celý článek


01.08.2018

Starožitné obrazy do sběratelských sbírek i pro radost

Obrazy jsou nedílnou součástí našich interiérů. Umělecká díla zachycující nejrůznější situace, portréty, krajiny a mnohé další věci. Někdo v tomto prvku vidí jen „malůvku“, jiný jej vnímá daleko hlouběji. Pakliže si na zdi věšíte pouze obrazy vyjadřující jisté emoce, zaměřte se na starožitné obrazy.
celý článek


12.03.2018

Vyplatí se investice do starožitného nábytku?

Otázka, kterou si klade velká spousta lidí. Pokud se rozhodnete vdechnou svému interiéru novou originální a útulnou podobu, nabízí se vám dvě možnosti. Buď se vydáte cestou novodobého nábytku od truhlářů nebo zvolíte levnější variantu ze specializovaných obchodních domů
celý článek


21.02.2018

Starožitné obrazy zachycují kouzlo minulosti

Starožitné obrazy zachycují kouzlo minulosti V nabídce starožitností vás určitě zaujmou krásné šperky s drahými kameny nebo nábytek z kvalitního dřeva chráněný přírodními laky. Ale zvláštní kategorií jsou starožitné obrazy. 
celý článek


20.02.2018

Starožitný nábytek jako pýcha domácnosti

Starožitný nábytek vzbuzuje v mnoha lidech nejrůznější pocity. Na mnohé dýchne tajuplnou minulostí, pro jiné je dokonalým vzhledovým skvostem, jenž zapadne nejenom do tradičního, ale i moderního interiéru.
celý článek


19.02.2018

Starožitné šperky – dodají vám punc výjimečnosti

Víte, že módní návrháři se často inspirují minulostí, například divokými padesátými léty minulého století nebo obdobím swingu ve dvacátých a třicátých letech? A viděli jste už starožitné šperky z této doby? Mnohé jsou skutečně krásné a dodají vám punc výjimečnosti
celý článek


14.02.2018

Starožitnosti mohou nabývat nejrůznějších podob

Zařizujete si rodinné obydlí? Patříte mezi příznivce klasického nábytku před tím moderním? Ať už z vlastní vůle nebo kvůli charakteru objektu? Potom vás budou ve všech případech zajímat starožitnosti.
celý článek


30.01.2018

Zobrazeni stránek zvýšil ze 100 -150 zobrazeni denně na 400 - 500 denně

Děkujeme Vám za Vaši přízeň, během minulého měsice se počet zobrazeni stránek zvýšil ze 100 -150 zobrazeni denně na 400 - 500 
celý článek


22.12.2017

Šťastné a veselé Vánoce a šťastný nový rok.

Přejeme všem našim uživatelům a návštěvníkům,sběretelum a starožitnikum a všem ostatním 
celý článek
stránka | 1 | 2 |


Potřebujete poradit?

- Nápověda
- Články
- Archiv

Kontaky a informace

- kontatky
- obchodni podminky
- o společnosti

Facebook Antikcas.cz Instagram Twitter (C) 2019 antikcas.cz - antikcas.cz všechna prava vyhrazena | webdesign ABweb.cz
starožitnosti ,sběratelske ,či umělecke předměty online